Работа

Работа в Success Solutions

Системен Администратор
Ref.No: SA3
Описание и
Изисквания:
Основни задължения и отговорности за длъжността:
• Настройва и следи за безпроблемната работа на компютрите, сървърите, мрежовата инфраструктура и IT оборудването на клиенти на фирмата.
• Отстранява на софтуерни и хардуерни проблеми отдалечено или на място при клиента

Изисквания към кандидатите:
• Опит в инсталация и конфигурация на хардуер и софтуер
• Опит в администрацията на WINDOWS сървърни системи
• Опит в администрацията на Linux сървърни системи е предимство
• Аналитичност и организираност в работата
• Владеене на английски език на работно ниво
• Работа в екип
• Мотивация за дългосрочна работа.
• Предишен опит на подобна позиция

Месторабота:  София

Администратор на интернет магазин за компютри
Описание и
Изисквания:
Фирма Success Solutions търси да назначи администратор на интернет магазин.Основни задължения:
– Администрира онлайн магазин за компютри, лаптопи и аксесоари
– Осъществява кореспонденция по телефон и имейл с клиенти и партньори
– Организира доставки от партньори и изпращане стоки чрез куриерски фирми
– Поддържа корпоративен блог на фирматаИзисквания:
– Отлични хардуерни познания за компютърни компоненти, лаптопи и аксесоари
– Много добра езикова култура
– Много добра компютърна и писмена грамотност
– Отлични комуникативни умения
– Висока степен на организираност и внимание към детайлите

Какво предлагаме:
– Работа в динамична компания в сферата на онлайн търговията и ит услугите
– Възможност за поемане на инициатива и личен принос за развитие на фирмата
– Отлични условия за работа
– Трудов договор и осигуровки